Veikala noteikumi

Šie noteikumi un nosacījumi attiecas uz visiem klientiem, kuri piekļūst www.FormaTev.lv vietnei (“Vietne”). Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus un nosacījumus, pirms piekļūstat vietnei un/vai pasūtāt preces no tās.

Šie ir Sia Litex-Rīga, kas ir uzņēmums, kas pārdod preces klientiem Vietnē, noteikumi un nosacījumi. Ja piekļūstat vietnei un/vai veicat preču pasūtījumu, Jūs piekrītat ievērot šos noteikumus un nosacījumus.

Vietni pārvalda Sia Litex-Rīga, kuras juridiskā adrese ir A.Deglava iela 50, Rīga, LV-1035, Latvija. Reģistrācijas numurs 40003069123.

Ja Jums ir kādi jautājumi par vietni, lūdzu, sazinieties ar mums.

Pasūtīšana

Veicot pasūtījumu izmantojot vietni, Jūs apstiprināt, ka Jūs juridiski drīkstat slēgt saistošus līgumus.

Mūsu preces

Preču galveno īpašību aprakstu var atrast Vietnes produktu lapās.

Vietnē esošo preču cenas ir norādītas produktu lapās un ietver visus piemērojamos nodokļus.

Cenas un piedāvājumi var atšķirties un var būt pieejami tikai ierobežotu laiku. Visas cenas un piedāvājumi ir atkarīgi no pieejamības un var tikt atsaukti vai grozīti pēc mūsu ieskatiem. Cenas Vietnē var atšķirties no cenām Sia Litex-Rīga mazumtirdzniecības veikalos, katalogos vai citur.

Vietne satur lielu skaitu preču, un ir iespējams, ka, neskatoties uz mūsu centieniem, dažām vietnē norādītajām precēm var būt nepareizas cenas. Ja atklāsim kļūdu Jūsu pasūtīto preču cenā, mēs Jūs informēsim cik ātri vien iespējams. Mēs sniegsim Jums iespēju atkārtoti apstiprināt pasūtījumu par pareizo cenu vai to atcelt.

Sia Litex-Rīga nav pienākuma pārdot preces ar kļūdainu cenu par kļūdaino cenu.

Kā noformēt pasūtījumu

Izvēlieties formas meitenēm, vai formas zēniem, savu klašu grupu, ikdienas vai svētku apģērbu. Kad esat atraduši vajadzīgo modeli, Jums ir jāizvēlas izmērs, krāsa (bītlenēm un polo krekliem) un kā atsevišķa opcija atsevišķiem modeļiem – vai ir nepieciešams pagarinātais izmērs. Lūdzam pievērst uzmanību, vai izvēlētajam apģērbam nepieciešams atsevišķi iegādāties emblēmu.

Pievienojiet nepieciešamās preces grozam un atveriet to.

Sekojot līdzi norādēm, aizpildiet visus obligātos laukus: vārdu, uzvārdu, telefonu, epastu, piegādes informāciju, utt.

Pirms pasūtījuma apmaksas, lūdzu, pārskatiet savu groza saturu – vai ir izvēlēti pareizie izmēri un krāsas, vai nav nepieciešama emblēma izvēlētajam modelim un citas nianses.

Maksāšanas veids

Vietnē Jūs varat veikt maksājumu ar maksājumu kartēm un populārākajām Latvijas bankām. Ja izmantojat maksājumu karti, lūdzu, norādiet kartes īpašnieka vārdu tā kā tas norādīts uz kartes. Lūdzu ņemiet vērā, ka norēķinu adresei jāatbilst kartes izrakstā norādītajai adresei. Maksājums tiks veikts eiro, un, ja piemērojams, no jūsu kartes tiks iekasēta maksa saskaņā ar tajā brīdī spēkā esošo valūtas maiņas kursu.

Pasūtījums tiek apstiprināts tikai pēc pilnas pirkuma summas apmaksas. Ražošanai tiek nodoti tikai apmaksātie pasūtījumi.

Kā tiek noslēgts distances līgums par pasūtījumu starp Jums un Sia Litex-Rīga

Sia Litex-Rīga piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību. Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, veicot pasūtījumu, starp Pusēm tiek slēgts Distances līgums: Pircējs no vienas puses un Sia Litex-Rīga Reģ.nr. 40003069123, no otras puses.

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet automātisku pasūtījuma apstiprinājumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi pasūtījumi ir pakļauti Sia Litex-Rīga pieņemšanai. Mēs sazināsimies ar Jums pa pasūtījumā norādītajiem saziņas kanāliem (e-pasts un/vai telefons) ja radīsies kādas problēmas ar Jūsu pasūtījuma izpildi.

Kad Sia Litex-Rīga pieņem Jūsu pasūtījumu, starp Jums un Sia Litex-Rīga stājas spēkā Distances līgums par preču iegādi no Sia Litex-Rīga.

Līgums par preču pārdošanu attiecas tikai uz tām precēm un daudzumiem, kas norādīti pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā.

Gadījumā, ja mēs nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu, mēs atmaksāsim naudu pēc sazināšanās ar Jums. Pirkuma summas atmaksa tiek veikta uz maksājuma karti vai Jūsu bankas kontu, atkarībā no tā, kādu maksājuma veidu Jūs izmantojāt veicot maksājumu.

Datu aizsardzība un privātums

Jebkura personiskā informācija, kuru Jūs mums sniegsiet, tiks apstrādāta ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības. Jūs piekrītat pasūtījuma izpildei nepieciešamo personas datu  nodošanai Sia Litex-Rīga sadarbības partneriem. Jūsu sniegtā informācija bez Jūsu piekrišanas netiks nodota trešajām personām, kas nav tieši saistītas ar pasūtījuma izpildi.

Piegāde

Piegādes izmaksas tiek pierēķinātas papildus norādītajai preču cenai un var mainīties atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes pakalpojuma, piegādes valsts un pasūtīto preču daudzuma/svara.

Pieejamie piegādes veidi un izmaksas Jums tiks parādītas grozā, pirms maksājuma veikšanas.

Ja Jūsu pasūtījums ir īpaši smags, tam var tikt piemērota papildu piegādes maksa. Tādā gadījumā pirms pasūtījuma piegādes sākšanas Jūs tiksit informēts par papildu izmaksām. Jums ir iespēja atcelt pasūtījumu, ja nevēlaties maksāt papildu piegādes izmaksas.

Ja nevēlaties maksāt par piegādi, varat izvēlēties saņemt preces personīgi. Jums pa pasūtījumā norādītajiem saziņas kanāliem (e-pasts un/vai telefons) tiks paziņots, kad un kur preces būs pieejamas saņemšanai.

Pasūtījuma atcelšana, preču atgriešana un maiņa

Ja vēlaties atcelt vai mainīt pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums 6 stundu laikā pēc pirkuma veikšanas.

Skolas formas un aksesuāru pasūtījums

Apģērbu un aksesuārus, kas iegādāti tiešsaistē un nav personalizēti pēc klienta vēlmēm, varat atgriezt 14 dienu laikā pēc piegādes. Lai saņemtu preces cenas atmaksu preces nedrīkst būt lietotas, tām jābūt iepakotām oriģinālajā iepakojumā un birkām ir jāatrodas vietā.

Preci nevar atgriezt ja tā ir izgatavota pēc Jūsu norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta (piemēram, izstrādājums ir izgatavots pēc Pircēja individuāliem mēriem).

No atmaksājamās summas tiek atskaitītas piegādes izmaksas. Klients ir atbildīgs par preču atgriešanas izmaksām. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības zudumu, ja prece netiek atgriezta sākotnējā stāvoklī. Preču pirkuma summas atmaksa tiek veikta pēc tam, kad preces ir piegādātas Sia Litex-Rīga un ir veikta kvalitātes pārbaude. Sia Litex-Rīga saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta vai nav pilnā komplektācijā.

Lai vienotos par preču atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums.

Auduma pasūtījums

Audumu pasūtījuma atcelšana ir iespējama tikai pirms auduma nogriešanas, sazinoties ar mums 6 stundu laikā pēc pirkuma veikšanas.

Sia Litex-Rīga nepiedāvā naudas atmaksu un nepieņem nogrieztos audumus atgriešanai.

Notikumi ārpus mūsu kontroles

Sia Litex-Rīga nebūs atbildīgs par jebkādu savu saistību neizpildi vai aizkavēšanos to izpildē pret Jums, ko izraisījuši notikumi ārpus Sia Litex-Rīga saprātīgas kontroles (“Force Majeure notikums”). Nepārvaramas varas notikums ietver jebkuru darbību, notikumu, nenotikšanu, bezdarbību vai negadījumu, ko Sia Litex-Rīga nevar saprātīgi kontrolēt, un tas ietver (bez ierobežojuma) sekojošo:

a) streiki, lokauti vai cita veida protesta akcijas;

b) pilsoņu nemieri, dumpis, iebrukums, teroristu uzbrukums vai teroristu uzbrukuma draudi, karš (neatkarīgi no tā, vai tas ir pasludināts vai nē) vai kara draudi vai gatavošanās karam;

c) ugunsgrēks, sprādziens, vētra, plūdi, zemestrīce, nogruvums, epidēmija, pandēmija vai cita dabas katastrofa;

d) nav iespējams izmantot dzelzceļu, kuģniecību, gaisa kuģus, autotransportu vai citus sabiedriskā vai privātā transporta līdzekļus;

e) publisko vai privāto telekomunikāciju tīklu izmantošanas neiespējamība;

f) jebkuras valdības akti, dekrēti, tiesību akti, noteikumi vai ierobežojumi.

Nepārvaramas varas notikuma gadījumā Sia Litex-Rīga darbība tiek uzskatīta par apturētu uz laiku, kamēr turpinās Force Majeure notikums, un Sia Litex-Rīga pasūtījumu izpildes laiks pagarinās par šo periodu. Sia Litex-Rīga pieliks visas saprātīgās pūles, lai pabeigtu nepārvaramas varas notikumu vai rastu risinājumu, lai varētu izpildīt savus pienākumus pret Jums, neskatoties uz Force Majeure notikumu.

Rakstiski sakari

Piemērojamie tiesību akti nosaka, ka daļai informācijas vai saziņas, ko Sia Litex-Rīga Jums nodod, jābūt rakstiskai. Piekļūstot vietnei, Jūs piekrītat, ka saziņa ar Sia Litex-Rīga galvenokārt notiks elektroniski, izmantojot e-pastu vai vietnē ievietotus paziņojumus. Līguma nolūkos, piekļūstot Vietnei, Jūs piekrītat šiem elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un atzīstat, ka visi līgumi, paziņojumi, informācija un cita saziņa, ko Sia Litex-Rīga sniedz Jums elektroniski, atbilst visām juridiskajām prasībām, ka šādai saziņai jābūt rakstiskai. Šis nosacījums neietekmē Jūsu likumā noteiktās tiesības.

Intelektuālā īpašuma tiesības

Visas intelektuālā īpašuma tiesības uz visu šīs vietnes lapu saturu pieder Sia Litex-Rīga vai tās ir licencētas, vai tiek izmantotas ar īpašnieka atļauju, ja vien nav norādīts citādi

Šīs vietnes saturu nedrīkst kopēt, reproducēt, modificēt, lejupielādēt vai izmantot jebkādā veidā bez Sia Litex-Rīga iepriekšējas rakstiskas atļaujas.

Sūdzības

Sia Litex-Rīga ļoti nopietni uztver visas atsauksmes un sūdzības un cenšas izskatīt sūdzības pēc iespējas ātrāk un efektīvāk.

Sūdzību gadījumā par pasūtījumiem, kas veikti, izmantojot Vietni, lūdzu, sazinieties ar mums. Lai palīdzētu Sia Litex-Rīga ātrāk izskatīt Jūsu sūdzību, lūdzu, norādiet visus sūdzības aspektus, pasūtījuma numuru un kontaktinformāciju.

Mūsu tiesības mainīt šos noteikumus un nosacījumus

Sia Litex-Rīga patur tiesības laiku pa laikam pārskatīt un grozīt šos noteikumus un nosacījumus. Uz Jums attieksies noteikumi un nosacījumi, kas ir spēkā brīdī, kad pasūtāt preces no Sia Litex-Rīga, izņemot gadījumus, kad:

jebkuras izmaiņas šajos noteikumos un nosacījumos ir jāveic saskaņā ar likumu vai valsts iestādi, un tādā gadījumā izmaiņas var attiekties arī uz Jūsu iepriekš veiktajiem pasūtījumiem;

vai arī

Sia Litex-Rīga informē Jūs par jebkādām izmaiņām šajos noteikumos un nosacījumos, pirms tā pieņem Jūsu pasūtījumu, un tādā gadījumā Sia Litex-Rīga ir tiesības pieņemt, ka esat piekritis noteikumu un nosacījumu izmaiņām, ja vien Jūs nepaziņojat Sia Litex-Rīga par pretējo septiņu (7) darba dienu laikā pēc tam, kad esat saņēmis preces.

0
    Tavs grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā