Privātuma politika

Drošības, privātuma un sīkfailu politika

SIA LITEX-RĪGA ļoti nopietni attiecās pret savu klientu personas datu drošību. Jebkuri personas dati, ko sniedzat mums un pēc kuriem jūs var identificēt, tiek glabāti droši un konfidenciāli, un tie tiek apstrādāti saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un šo privātuma politiku, kas nosaka, kādus personas datus mēs par jums ievācam kad mijiedarbojaties ar mums un kā mēs izmantojam Jūsu datus.

Mēs veicam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātos pret Jūsu personas datu neatļautu vai nelikumīgu apstrādi, tostarp šifrētu Jūsu informāciju atbilstoši piemērojamajiem nozares standartiem.

Ja mēs esam Jums piešķīruši (vai ja esat izvēlējies) paroli, kas ļauj piekļūt noteiktām mūsu vietnes daļām, Jūs esat atbildīgs par šīs paroles konfidencialitāti. Mēs lūdzam Jūs ne ar vienu nedalīties ar paroli.

Šī politika attiecas uz mūsu vietni (kas ir jebkura vietne, ko pārvalda SIA LITEX-RĪGA.), mūsu lietotni (kas ir jebkura SIA LITEX-RĪGA pārvaldītā lietotne), mūsu veikaliem un jebkuru korespondenci, kas jums ir ar SIA LITEX-RĪGA saistībā ar mūsu mazumtirdzniecības piedāvājumu.

Visas izmaiņas, ko veiksim šajā politikā, tiks atspoguļotas šajā lapā un, ja nepieciešams, tiks paziņotas Jums pa e-pastu.

Kas mēs esam

Kā noteikts veikala noteikumos, šo Vietni un Lietotni pārvalda SIA LITEX-RĪGA, kuras juridiskā adrese ir A.Deglava iela 50, Rīga, LV-1035, Latvija. Reģistrācijas numurs 40003069123. SIA LITEX-RĪGA ir datu pārzinis attiecībā uz informāciju, kas tiek savākta kad pārlūkojat šo vietni un/vai lietotni un/vai iegādājaties mūsu produktus. Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu personas informācijas izmantošanu vai šo privātuma politiku, varat sazināties ar mums.

Informācija, ko mēs varam iegūt par Jums

Kad jūs reģistrējaties, lai izmantotu mūsu vietni un/vai lietotni, iegādājaties produktu, piesakāties darbam, piedalāties konkursā vai akcijā, ko organizē SIA LITEX-RĪGA vai sazināties ar mums, tiks apkopoti jūsu sniegtie personas dati, piemēram, jūsu vārds, kontaktinformācija (tostarp sociālo mediju konti), pieteikšanās un maksājumu informācija.

Kad pārlūkojat mūsu vietni un/vai lietotni, neatkarīgi no tā, vai esat reģistrējies, iegādājaties produktu, reģistrējaties, lai saņemtu mūsu e-pastus vai iesniegtu darba pieteikumu, mēs apkoposim lietotāja informāciju, piemēram, jūsu atrašanās vietu, valodu, pieņemto dzimumu, IP adresi, kad apmeklējāt mūsu vietni vai lietotni, kā nonācāt mūsu vietnē vai lietotnē, kur apmeklējat pēc mūsu vietnes vai lietotnes, apmeklētās lapas, cik ilgu laiku pavadāt, pārlūkojot atsevišķas mūsu vietnes vai lietotnes lapas, kādus produktus esat iegādājies, un pārlūkprogrammu (ja piemērojams) un ierīci, kuru izmantojāt, lai piekļūtu mūsu vietnei vai lietotnei.

Mūsu telpās, tostarp veikalos, mēs izmantojam videonovērošanu, lai uzraudzītu un ierakstītu attēlus vispārējās drošības nolūkos.

Apstākļos, kad jūs sazināties ar mums pa tālruni, zvani var tikt ierakstīti kvalitātes, apmācības un drošības nolūkos. Zvani var tikt uzraudzīti arī bez jūsu piekrišanas šādos apstākļos: lai sniegtu pierādījumus par darījumu; novērstu vai atklātu noziegumu; nodrošinātu SIA LITEX-RĪGA atbilstību normatīvajām procedūrām; pārliecinātos, vai tiek ievēroti kvalitātes standarti vai mērķi; un nodrošinātu telekomunikāciju sistēmas efektīvu darbību.

Jūs atzīstat, ka neiebilstat, ka mēs izmantojam jūsu personisko informāciju jebkuram no šajā privātuma politikā norādītajiem mērķiem, un jūs apstiprināt, ka neuzskatāt un neuzskatīsit nevienu no šiem mērķiem par kādu no jūsu privātuma un elektronisko tiesību aizsardzības noteikumu pārkāpumu.

Kā mēs varam izmantot jūsu personas datus

Mēs varam izmantot jūsu personas datus šādos veidos:

• lai izpildītu jūsu pasūtījumu – mums ir nepieciešama jūsu identifikācijas, kontaktinformācija un maksājuma informācija, lai SIA LITEX-RĪGA varētu noslēgt ar jums distances līgumu, un mēs nevaram to izdarīt bez šīs informācijas (lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu dati var būt jānodod trešajai personai puse, lai tā varētu piegādāt jūsu pasūtīto produktu, un mēs varam saglabāt jūsu informāciju saprātīgu laika periodu pēc darījuma pabeigšanas, lai izpildītu jebkādas līgumsaistības, piemēram, kompensācijas, garantijas utt., un izpildītu visus juridiskos pienākumus par darījumu datu saglabāšanu);

• lai pastāstītu jums par līdzīgiem produktiem un pakalpojumiem vai produktiem un pakalpojumiem, par kuriem jūs lūdzat mums nosūtīt jums informāciju pa e-pastu, pastu, mobilo tālruni, tālruni un/vai izmantojot citus digitālos līdzekļus (atkarībā no jūsu norādītajām vēlmēm), tostarp sociālo mediju platformās. ;

• sniegt jums pakalpojumus, ko pieprasāt no mums;

• lai reģistrētu jūs vietnē vai lietotnē (ja tas ir saistīts ar konta izveidi), mēs izmantosim jūsu personisko informāciju, lai uzturētu un atjauninātu jūsu kontu (piemēram, mainot adresi vai mainot mārketinga preferences);

• lai administrētu mūsu vietni un lietotni;

• lai analizētu un uzlabotu mūsu vietnes, lietotņu un mazumtirdzniecības piedāvājuma izmantošanu tostarp to, kā pārvietojaties mūsu vietnē, lietotnēs vai mazumtirdzniecības veikalos;

• vadīt jebkuru konkursu, ko organizē SIA LITEX-RĪGA. Lūdzu, skatiet katra konkursa īpašos noteikumus un nosacījumus;

• izmērīt un analizēt mūsu reklāmu;

• sniegt ieteikumus un ieteikumus jums, citiem mūsu vietnes un lietotnes lietotājiem un mūsu Trešo pušu reklāmdevēju pakalpojumu lietotājiem par produktiem vai pakalpojumiem, kas jūs vai viņus varētu interesēt;

• sazināties ar jums par jūsu mārketinga preferencēm;

• lai mūsu vietne, lietotne un tīkls būtu drošībā;

• maksājumu apstrādei un krāpniecisku darījumu novēršanai (mēs varam nodot Jūsu datus trešajai pusei šo funkciju veikšanai); un

• novērtēt un apstrādāt jūsu darba pieteikumu.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju

Mēs neuzglabāsim jūsu personas informāciju nevienam mērķim(-iem) ilgāk, nekā tas ir nepieciešams, un mēs saglabāsim tikai attiecīgo personas informāciju, kas ir nepieciešama saistībā ar konkrēto mērķi.

Mēs saglabāsim personisko informāciju, ko sniedzāt, reģistrējot kontu mūsu vietnē vai lietotnē, kamēr šis konts pastāvēs.

Ja jūs sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, mēs saglabāsim šo informāciju tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, lai atrisinātu jūsu jautājumu, un īsu laiku pēc pieprasījuma slēgšanas.

Veicot pirkumu izmantojot mūsu vietni vai lietotni, mēs saglabāsim noteiktu ierobežotu personas informāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi un pasta adresi, līdz jūs lūgsit mums atjaunināt vai dzēst šo informāciju. Mēs glabājam informāciju par darījumiem tik ilgi, cik to prasa likums. Mēs saglabāsim informāciju par jūsu vietnes pārlūkošanas vēsturi līdzīgu laika posmu.

Ja mums ir juridisks pienākums vai ja tas ir pamatoti nepieciešams, lai izpildītu normatīvās prasības, atrisinātu strīdus, novērstu krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu vai izpildītu mūsu noteikumus un nosacījumus, mēs varam arī saglabāt daļu no jūsu personas informācijas ierobežotu laika periodu, pat pēc tam, kad esat esat slēguši jūsu kontu.

Mēs saglabāsim informāciju, kas attiecas uz jebkuru darba pieteikumu, tik ilgi, cik nepieciešams jūsu pieteikuma izskatīšanai, un, ja tas būs neveiksmīgs, vēl aptuveni 6 mēnešus. Ja jūsu pieteikums būs veiksmīgs, jūsu informācija tiks saglabāta saskaņā ar mūsu darbinieku privātuma politiku.

Mēs saglabāsim jūsu informāciju īsu laiku pēc noteiktā glabāšanas perioda, lai informāciju varētu pārskatīt un veikt jebkādu dzēšanu.

Kā mēs varam kopīgot jūsu personas datus

Mēs varam kopīgot jūsu personas datus ar:

• Citiem SIA LITEX-RĪGA grupas uzņēmumiem;

• Mūsu konsultantiem, tostarp mūsu apdrošinātājiem;

• Mūsu piegādātājiem, biznesa partneriem un apakšuzņēmējiem;

• Meklētājprogrammas un tīmekļa analīzes nodrošinātājiem.

• Banku maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Gadījumā, ja mēs pārdodam savu uzņēmumu vai aktīvus, mēs varam izpaust jūsu personas datus jebkuram potenciālajam/faktiskajam pircējam un/vai viņu konsultantiem.

Mēs varam arī izpaust jūsu personas datus, ja mums ir noteikts juridisks pienākums to darīt, saistībā ar noziegumu novēršanu vai atklāšanu, lai noteiktu, īstenotu vai aizstāvētu savas likumīgās tiesības vai ja uzskatām, ka mēs saņemam derīgu izpaušanas pieprasījumu. Tas ietver informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām, lai aizsargātu pret krāpšanu un samazinātu kredītrisku.

Jums jāapzinās, ka, ja policija vai jebkura cita regulējoša vai valsts iestāde, kas izmeklē aizdomas par nelikumīgām darbībām, mums pieprasa sniegt jūsu personas informāciju vai jebkuru citu informāciju, ko mēs iegūstam par jums, mums ir pienākums to darīt.

Mūsu vietne un lietotne laiku pa laikam var saturēt saites uz trešo pušu vietnēm un no tām. Ja sekojat saitei uz kādu no šīm vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm ir savas privātuma politikas un ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības par šīm politikām. Lūdzu, pārbaudiet šīs politikas, pirms iesniedzat informāciju šajās vietnēs.

Kur mēs glabājam jūsu personas datus

Informācija, ko mēs no jums ievācam, var tikt pārsūtīta un uzglabāta ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (“EEZ”). To var apstrādāt arī darbinieki, kas strādā ārpus EEZ un strādā pie mums vai kādam no mūsu piegādātājiem. Ja mēs to darām, Eiropas Komisija būs apstiprinājusi trešās valsts datu aizsardzības likumus kā atbilstošus vai arī ir ieviesti citi piemērojamie aizsardzības pasākumi.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības lūgt mūs neapstrādāt jūsu personālos dati mārketinga nolūkos. Jūs varat izmantot savas tiesības novērst šādu apstrādi, atzīmējot noteiktas izvēles rūtiņas veidlapās, kuras izmantojam jūsu datu vākšanai, noklikšķinot uz atteikšanās pogas jebkurā paziņojumā, ko esam jums nosūtījuši, piekļūstot klientu preferenču centram vai sazinoties ar mums.

Ja esat piekritis, ka mēs izmantojam Jūsu personas datus, jūs jebkurā laikā varat atsaukt šo piekrišanu sazinoties ar mums.

Ja mūsu rīcībā esošā informācija par jums ir neprecīza vai nepilnīga, varat sazināties ar mums un lūgt to labot vai papildināt.

Jūs varat lūgt mūs dzēst savus personas datus, ja atsaucat savu piekrišanu, mums vairs nav nepieciešams izmantot jūsu personas datus, jūs iebilstat pret savu personas datu izmantošanu un mums nav pamatota iemesla turpināt tos izmantot, vai arī mēs neesam apstrādājuši jūsu personas datus saskaņā ar mūsu saistībām.

Lai izmantotu šīs tiesības vai ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par to, kā mēs izmantojam jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums.

SIA LITEX-RĪGA sīkdatņu politika

Šajā politikā ir paskaidrots, kas ir sīkdatnes, kā mēs tās izmantojam un kā jūs varat tās izslēgt.

Kas ir sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas?

Sīkdatnes ir mazi faili, kas tiek saglabāti jūsu interneta pārlūkošanas ierīcē (piemēram, datorā, planšetdatorā vai tālrunī), kad apmeklējat kādu no mūsu tīmekļa vietnēm, izmantojat mūsu lietotni vai redzat kādu no mūsu sludinājumiem citur internetā. Sīkdatnēs netiek saglabāta personas informācija, piemēram, jūsu kredītkartes dati, jūsu vārds vai dzimšanas datums. Tām ir svarīga loma, palīdzot mums uzlabot mūsu vietņu lietojamību un veiktspēju, kā arī jūsu pieredzi to izmantošanā. Dažas sīkdatnes ir būtiskas arī, lai jūs varētu pārvietoties pa mūsu vietni un izmantot tās funkcijas. Citas izsekošanas tehnoloģijas tiek izmantotas, lai izprastu, kā cilvēki izmanto mūsu pakalpojumus, un atlasītu reklāmu mērķauditoriju.

Pirmoreiz izmantojot mūsu vietni, mēs lūgsim jūs piekrist sīkdatņu izmantošanai un sniegsim jums informāciju par tām. Ja turpināsiet pārlūkot mūsu vietni un neveicat darbības, lai mainītu savas preferences, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

0
    Tavs grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā